Archiwum: listopad 2021

2021-11-29

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wyrozumiałość i umożliwiene nam przeprowadzenia projektu "Profilaktyka jest OK! Rybnik 2021". Dziękujemy za wsparcie jakie otrzymaliśmy, zaufanie dla naszych działań, otwartość na pomaganie oraz ogromny profesjonalizm wszystkich którzy wzieli udział w akcji.

Pomimo sytuacji pandemicznej, udało nam się wspólnymi siłami i dzięki otwartości wszystkich zaangażowanych osób, przebadać 376 dzieci, z czego w przypadku 12 dzieci wykryto nieistotne klinicznie nieprawidłowości!

Otrzymaliśmy także mnóstwo ciepłych słów podziękowań ze strony rodziców badanych dzieci, którzy mówili o ogromnej potrzebie takich akcji, sprawnym przebiegu badań i przede wszystkim świetnemu podejściu do dzieci. 

Na stronie FUNDACJI ISKIERKA powstała relacja, gdzie opisano efekty oraz udostępniono zdjęcia z wydarzenia. Gorąco zachęcamy do jej przeczytania

https://fundacjaiskierka.pl/2021/11/profilaktyka-jest-ok-rybnik-2021/

Jesteśmy pewni, że takie akcje są niezwykle ważne i potrzebne. Każda niepokojąca sytuacja, którą udało się wykryć podczas tych trzech dni jest dla rodziców dziecka krokiem do przodu w dalszej diagnostyce. Mogło się to wydarzyć dzięki LEKARZOM szpitala WSS nr3 , FUNDACJI ISKIERKA, akcji PRZEGONIĆ RAKA dla DZIECIAKA, FUNDACJI MALI WSPANIALI, WOLONTARIUSZOM oraz PRACOWANIKOM PRZEDSZKOLA

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!    >>>>

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej